הסעות בישראל

השוואת מחירי הסעות חינם
חסוך זמן וכסף: מלא פרטים וקבל הצעות מחיר מחברות הסעה באזורך תוך זמן קצר!

הסעות לבתי ספר

ישראל נחשבת למדינה מתוקנת לכן למרות שאין בישראל אוטובוסים המיועדים רק לשירות של הסעות לבתי ספר קבעה הממשלה חוקים ותקנות שבהם חייבות חברות ההסעות לעמוד. הסעות לבתי ספר לא אמורות לצאת ללא עמידה בתנאים חשובים כמו הצבת שלט בחזית רכב ההסעות שבו מצוין כי מדובר באוטובוס המבצע שירות של הסעות לבתי ספר, התקנת פנסי איתות המאפשרים הבהוב למטרת התרעה, החזקת ערכת עזרה ראשונה בצורה קבועה ברכב, ועוד.

גם דברים שנראים אלמנטאריים מודגשים בפני כל חברת הסעות בכדי שבכל אותן הסעות לבתי ספר יהיה מזגן תקין ברכב והחברה תוכל להציג רישיון בתוקף מאת המפקח על התעבורה שמתיר לה לבצע הסעות כאלה. רכבי הסעות לבתי ספר מחויבים לעבור בדיקות קפדניות בתדירות קבועה וחברות המספקות שירות זה נבדקות גם הן ע"י משרד התחבורה. כל פרט קטן חייב לקבל התייחסות מלאה בכדי שלא לסכן חלילה את חייהם של התלמידים ברכב.

המקצועיות מחייבת

אנו יודעים שגם אם אנו מזמינים רכב הסעות למטרה של טיול או של אירוע משפחתי אנו מאוד לא אוהבים שהוא מאחר או מתמהמה. הדבר חמור על אחת כמה וכמה כשמדובר בשירות של הסעות לבתי ספר. חברת הסעות המספקת שירותים של הסעות לבתי ספר נדרשת לעמוד בלוחות הזמנים משנקבעו מראש אחרת אין לתלמידים כל סיכוי להגיע לבית הספר בזמן. בל נשכח כי לעתים מדובר בילדים קטנים כך שאם הם עומדים בפני בעיה הקשורה בזמני ההסעה של הסעות לבתי ספר הרי שהם יכולים להיקלע למצוקה לא פשוטה.

במצב האלימות והפשע שבמדינת ישראל של היום צריכות חברות ההסעות לחשוב גם על זה כשהן מספקות את השירות הנ"ל בכדי שתלמיד לא ימצא את עצמו לבד ברחוב. חברה השומרת על דייקנות מעידה על עצמה שהיא עומדת ברמות המקצועיות הדרושות, כך שלרוב ניתן גם למצוא את הרכבים שלה שמבצעים הסעות לבתי ספר מטופלים ומתוחזקים ללא כל קשר לביקורות או להתראות מצד משרד התחבורה למשל.

מסתמכים על כוח אדם איכותי
רכב תקין שעומד בכל הדרישות של משרד התחבורה הוא דבר חשוב ביותר, אך בל נשכח את הגורם האנושי שמופקד לנהוג באותו רכב. ככל שמדובר בנושא כמו הסעות לבתי ספר הרי שהנהג חייב להיות כשיר למשימה בצורה הרבה יותר קפדנית מאשר בהסעות אחרות. כשירות היא לא רק ניסיון בנהיגה זהירה ומקצועית אלא שהנהג חייב להיות גם בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל ועליו להיות אדם שלא הורשע בעבירות מין בחייו.

נהגים של הסעות לבתי ספר חייבים לעבור הדרכה שונה שבה הם יודעים כיצד לנהוג בסבלנות עם הילדים ברכבם, כיצד לבצע החייאה ולספק עזרה ראשונה במקרי הצורך, וכיצד לטפל במקרים חריגים שיכולים לקרות אצל קהל נוסעים צעיר כל כך. הסעות לבתי ספר שתבוצענה ע"י נהג איכותי קבוע הן יתרון גדול שחברת הסעות יכולה להציג.
קדם את העסק שלך
a_a_asaotnew
meyshinew
motimaslulim
pirum_bahatar0
rafael