הסעות בישראל

קריוקי בוס

קריוקי בוס

"קריוקי בוס" הוא אוטובוס מפואר, משוכלל ומזמר שיהפוך את נסיעתכם לבלתי נשכחת. ניתן להזמין שירותי הסעות לאירועים, טיולי גיבוש וטיולים ברחבי הארץ ולהינות מחוויה של פעם בחיים. האוטובוס מפואר בעל DVD, מערכת הגברה מקצועית ומגוון רחב של מוסיקה לבחירה. בקריוקי בוס מארגנים נסיעות לקברי צדיקים, ימי כיף, וועדי עובדים, סופי שבוע ועוד. הנהג אבנר ידוע בציבור כנהג מזמר מבין המובילים והחלוצים בתחום, כל נסיעה איתו הופכת לחוויה בלתי נשכחת.

avner1avner3

avner2

מלא פרטים ונחייג אליך תוך זמן קצר!
שם: קריוקי בוס
טלפון:
כתובת: צביה ויצחק 3 / 52
פקס: 02-6765350
מספר עובדים: 1
  • אוטובוסים לטיולים
  • ירושלים והסביבה

דירוג והמלצות:

המלצה חמה
דירוג הגולש: 0 
נכתבה בתאריך:21/10/2012
נכתב ע"י: סוזי
תוכן התגובה:  ברצוני להודות לך על היום המוצלח – יום ב' – 20.9.2012, הנסיעה לקברי צדיקים בצפון, עם עובדי משרד התמ"ת.
שנים רבות שאני כיו"ר ועד העובדים הארצי של משרד התמ"ת, דואגת להוציא את עובדי המשרד לפחות פעם בשנה, במהלך עשרת ימי תשובה, בנוסף, לא פעם, יצאנו גם בתקופת ל"ג בעומר, כלומר, פעמיים בשנה.
אבנר יקירי, הפעם בשונה לפעמים קודמות, נהנינו הרבה יותר בזכות אדיבותך, סבלנותך, נועם הליכותיך, מצב רוח מרומם במשך כל שעות היום, יש לציין כי דאגת למוזיקה טובה ומשמחת את כולם, לסרטים בטלביזיה, אתה זמר ענק שגם זה תרם לא מעט ובכלל, העובדים לא מפסיקים להלל ולשבח אותך שלא בפניך ועל כך, אתה ראוי למלוא ההערכה.
בשם כל העובדים שהצטרפו ליום זה ובשמי, אני מאחלת לך עוד שנים רבות של בריאות טובה ועשייה רבה

רשום המלצה על העסק

עזור לצרכנים להנות משירות טוב יותר ממחיר אטרקטיבי ומעסק איכותי רשום את המלצתך או חוויה טובה שעברת עם העסק ובכך תסייע לבאים אחריך להנות משירות טוב יותר ולבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר עבורם.

שם:
כתובת דוא"ל:
כותרת:
תוכן:

דירוג העסק מ 1 - 5


דירוג
    
0


קדם את העסק שלך
a_a_asaotnew
meyshinew
motimaslulim
pirum_bahatar0
rafael