פורסם בתאריך: 13/11/2019

מאחר ואף אחד מאתנו אינו מעוניין לסכן את עצמו או את משפחתו חלילה, הרי שכדאי להכיר מעט את הענף הזה של הסעות בכל תחום, כדי שלא לטעות. כך תוכלו לקבל הסעה שהיא לא רק בטוחה אלא נוחה ומתאימה לכל ייעוד שתבחרו.

  • בראש ובראשונה חייבים לבדוק אם אותה חברת הסעות שפניתם אליה, היא חברה ותיקה או מוכרת וכזאת שלעתים ניתן למצוא נוסעים שכבר חוו נסיעה אחת או שתיים ברכביה ובפיהם המלצות ומחמאות לגבי אותן הסעות של החברה הנ"ל. אסור לשכוח כי הפרסום הטוב והאמיתי הוא זה שמגיע מפה לאוזן ולא על ידי פרסומים באמצעי התקשורת שלא תמיד יכולים להעיד על אמינות.
  • באם מדובר בשירות הסעות ילדים אין להסס לרגע וחובה לבדוק אם הסעות אלו הם בעלי אישורים ורישיונות מתאימים ולא פחות חשוב שהם עוברים את כל בדיקות התקינות והרכבת כל האביזרים הנדרשים להסעת ילדים.
  • הסעות מסוימות הן ייחודיות בעבור מי שמזמין את הנסיעה, ולכן אם מדובר במגזר מסוים כמו חרדים, נכים ועוד, חשוב לדעת אם הרכבים של אותן הסעות מסוגלים לתת שירות כזה בצורה מלאה ולא כסוג של קומבינציה.
  • לאלו המתעניינים בסוג של אוטובוסים טיולים יש לא מעט דברים לבדוק. לא תמיד כל חברת הסעות שמפרסמת זאת, היא חברה שמסוגלת לבצע טיולים בצורה הנדרשת. טיולים הם לא הסעות רגילות אלא שהאוטובוס חייב להיות מיועד לנסיעות ארוכות שלא יקשו על המטיילים ושכל נושא הנוחות יהיה מובהק בנסיעות אלו.
  • מספר הנוסעים חייב להיות ברור למי שמחפש הסעות כלשהן מאחר והזמנת אוטובוס או מיניבוס היא הזמנה שונה. חבל לשפוך כסף על אוטובוס שיהיה בסופו של דבר חצי ריק. מגוון הרכבים של חברה איכותית של הסעות, יכול להעיד על גודלה וניסיונה.
  • הסעות לכל מטרה, יכולות להיות מבוצעות רק על ידי מי שעושה הסעות כבר זמן רב. אין מדובר רק בסתם וותק המצביע על הזמן שבו החברה קיימת, אלא על צבירה של הפעלת הסעות רבות שתרמו לשיפור חוויית הנסיעה. כך הנהג יהיה מקצועי ובעל תודעת שירות, והרכב יהיה תקין ומיועד לנסיעה הספציפית.
  • לא פחות חשוב להיעזר במי שמספק הסעות אך גם קשוב לצורכי הלקוח. ליווי אישי יכול לעזור מאוד בבחירת הסעות ובהרגשה של שירות אמיתי עם תמורה מספקת לכסף ששילמנו.
  • אנו תמיד מקווים שהכול ילך כמו שצריך ואותן הסעות יעברו בצורה מושלמת. אך מה קורה אם יש בעיה? למצב כזה ניתן לקרוא "רגע האמת" שבו תוכלו לראות אם הסעות שהזמנתם הם אלו שעומד מאחוריהן אדם רציני או לא. הסעות שיגבו אתכם בכל בעיה לגיטימית שתקרה, יעניקו לכם את ההבנה כי לא טעיתם כשבחרתם בהן.
הסעות בישראל - טיפים והמלצות