פורסם בתאריך: 13/11/2019

להר מירון יש את סוד הקסם שלו גם בעיני מי שאינו אדם דתי או שומר מצוות. רבים עושים את דרכם לא מעט פעמים במהלך חייהם אל קבר הצדיק רבי שמעון בר יוחאי בכדי לחפש לעצמם רפואה, פרנסה, תקווה, זיווג ומה לא. נוסעים רבים מבינים כי הדרך הטובה ביותר להגיע למקום גבוה זה היא היעזרות באותן הסעות למירון שמביאות את מבקרי הקבר במדויק למחוז חפצם.

חשוב לדעת כי הנסיעה למקום זה יכולה להיות מעט קשה מאחר והעליות התלולות ומספר הרכבים שמגיעים בתקופות מסוימות יכולים להפריע לנהגים רבים. נהג הסעות מקצועי המבצע הסעות למירון כחלק משגרת עבודתו הוא זה שיכול להקל עליכם את המשימה ולבצע את משימתו בקלות יתרה. בין אם הביקור הוא רק לקבר הרשב"י ובין אם מדובר גם בנסיעה לקברות צדיקים אחרים הפזורים באזור, הרי שרק הסעות למירון בצורה מסודרת יעניקו לנסיעה את האופי המכובד שלה.

הסעות למירון בכל שעה ביממה
כל מי שכבר ביקר בקברות הצדיקים, במיוחד במירון, יודע כי רוב המקומות פתוחים ופעילים במשך כל שעות היממה. הקדושה והחשיבות של המקום מושכים אליהם מבקרים רבים שמעדיפים להגיע גם בשעות הלילה המאוחרות ולהתייחד עם זכר צדיק מסוים כשהם מבקשים את בקשותיהם השונות. הסעות למירון הן שירות מיוחד שיכול לסייע גם למי שמעוניין להגיע בשעות לא שגרתיות לקבר הצדיק.

גם בשעות הלילה המאוחרות ניתן לראות מבקרים רבים, שהגיעו על ציודם המלא בעזרת הסעות למירון, מתפללים או עורכים סעודה ענקית ומכובדת בשטח המיועד לכך. הדבר די ברור מאחר ובשגרת יומנו אנו עסוקים וטרודים במרוץ אחר פרנסה ובטיפול בילדינו כך שלעתים הזמן היחיד שנותר לנו להגיע לאותו קבר מפורסם שבהר מירון, הוא רק בשעות לא שגרתיות. נסיעה לילית היא לא תמיד בטוחה וכדאית ולכן לנסיעה ייעודית שכזאת, הסעות למירון יתאימו ביותר.

הסעות למירון לא רק בהילולות
כל הנושא של קברי צדיקים הוא משהו שרבים מקבלים אותו כחלק משמעותי במהלך חייהם. הסעות למירון מביאות מבקרים להר או לקברי הצדיקים שבקרבתו במשך כל ימות השנה. כשאנו שומעים על הר מירון בחדשות הדבר נוגע בדרך כלל להילולה האדירה שעורכים מאות אלפי אנשים לזכרו של רבי שמעון בר יוחאי בל"ג בעומר.

הסעות למירון מסייעות להמונים להגיע להר במועד חשוב זה, אך למעשה במשך כל השנה עולים אנשים לקבר או מגיעים לטבול במקווה של קבר הא"רי הקדוש שסמוך אליו. המשיכה העצומה למקומות אלו מורגשת בכל אחד מחודשי השנה ולכן משתדלים המבקרים לבחור את הזמן הנוח להם. כל זאת בכדי שיצליחו למצוא מקום טוב ושעות פחות עמוסות במתפללים ובכך יוכלו לבקש את בקשותיהם בצורה מכובדת. הסעות למירון מקלות על כל מבקר להשיג את מטרת נסיעתו.

הסעות למירון