פורסם בתאריך: 13/11/2019

הכנות וסיכום עם חברת הסעות הינו דבר חשוב מאד בשביל למנוע הפתעות לא נעימות. לאחר שלמדתם כיצד לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם ומצאתם את השירות האידיאלי, הגיע הזמן לבצע "החלפת פרטים" עם החברה. את הפרטים עם החברה מומלץ להסדיר לפחות שבוע לפני הנסיעה המתוכננת. אם מדובר בנסיעה ארוכה כמו טיול, מומלץ להסדיר עם החברה את העניינים לפחות מספר שבועות לפני הטיול המתוכנן. בצורה כזאת הכול יעבור בשלום וכמתוכנן מראש. חשוב לשמור על קשר רצוף עם חברת הסעות וכן לבקש את מספרו האישי של נהג הרכב שלכם.
פרטים חשובים

מושבים – יש לספק לחברת הסעות כמות מדויקת של נוסעים. כמו כן, יש לספק לחברה מידע אודות הנוסעים. האם מדובר בעובדים, ילדים או זרים. לפי הנתונים הללו חברת שירותי הסעות תדע לשלוח את הרכב והנהג המתאים. אם מדובר בהסעת ילדים החברה תדאג לנהג וכלי רכב מורשים להסעת ילדים.
נקודות איסוף – בשיתוף פעולה עם החברה יש להרכיב מסלול נסיעה ואיסוף מסודר. החברה צריכה לדעת במדויק את כתובות תחנות האיסוף או נקודת האיסוף. המסלול צריך להיות מורכב תוך שימת דגש על עומסי תנועה ומכשולים בדרך.
פרטים קטנים
העדפה – אם יש בעיניכם חשיבות לכך, יש לבקש מחברת הסעות סוג כלי רכב מועדף. חשוב לדרוש שכלי הרכב יהיה במצב נקי ובטיחותי.
נעימות – בשביל נסיעה נעימה ואווירה טובה חשוב לדרוש שכלי הרכב יכיל מזגן הפועל כשורה.
תא מטען – אם יחד איתכם נוסעים חפצים כבדים חשוב לדרוש מהחברה תא מטען גדול. זאת במיוחד אם מדובר בהסעת טיולים.
מערכת כריזה – במקרה הצורך, אם מדובר באוטובוס עם מקומות ישיבה רבים מערכת כריזה תקינה יכולה להיות חשובה.
טלוויזיה – בנסיעה ארוכה כמו טיול אפשר לדרוש רכב בעל מסך עם די.וי.די בכדי לצפות בסרטים או תוכניות.
הפרטים הקטנים יכולים להיות קריטיים בזמן אמת. לכן, לא כדאי לשכוח אותם. במקרה של הסעה קבועה מומלץ אפילו לחתום עם חברת הסעות על חוזה בו היא מתחייבת לשמור על הדרישות שלכם. הסעות קבועות הינו שירות המועדף על חברות הסעות רבות. במקרה של הסעה קבועה חשוב לדרוש רכב ונהג הסעות קבוע בשביל שלא יהיה צורך להראות את הדרך כל פעם מחדש ושהנוסעים יתרגלו לכלי רכב הקבועים ולא יצטרכו לחפש שוב ושוב האם מדובר בכלי רכב הלוקחים אותם ולא מישהו אחר. בהצלחה!

הסעות בישראל - טיפים והמלצות